NÁUČNÝ CHODNÍK

Náučný chodník

ŠTERUSY - ORLIE SKALY

FACEBOOK STRÁNKA OBCE ŠTERUSY

Facebook stránka obce Šterusy

 

MAPOVÝ KLIENT ZGBIS

Mapový portál

MIKROREGIÓN NAD HOLEŠKOU

Mikroregión nad Holeškou

 

ZDRUŽENIE MIEST A OBCÍ

ZDRUŽENIE MIEST A OBCÍ

 

MOBILNÁ APLIKÁCIA

mobilná aplikácia

google-play-downloadapp-store-download

 

Navigácia

Obsah

Mikuláš 2020

Typ: náš tip
Sv. Mikuláš so svojimi dvoma pomocníkmi anjelom a čertom, potešili deti v našej obci milými balíčkami.

Aj napriek Covidu a opatreniam si MIKULÁŠ spolu s ANJELOM 👼 a ČERTOM 👹 našli cestu do našej obce a potešili deti 😉 . Poslušné a aj tie menej poslušné detičky dostali od Mikuláša sladké balíčky. Aby ste si nemysleli, že balíček deti dostali len tak "pre modré oči"! Každé dieťa povedalo peknú básničku, pesničku alebo motlitbičku. Našťastie sa ani tento rok nepodarilo četiskovi zobrať žiadne dieťa do mecha.

 


Vytvorené: 7. 12. 2020
Posledná aktualizácia: 7. 12. 2020 21:01
Autor: Správca Webu